Apteka Rodzinna

Promocja

9.99

Zdrowie całej rodziny

WZMOCNIJ SIĘ NA WIOSNĘ

Za nami okres grypy i przeziębienia, powoli robi się coraz cieplej, dni są dłuższe, a mimo to brakuje Ci energii...? Często właśnie na wiosnę dopada nas tzw. przesilenie wiosenne, które objawia się zmeczeniem, brakiem chęci do pracy, niezadowoleniem i rozdrażnieniem. Stan taki może być wynikiem niedostatecznej podaży witamin dla organizmu lub też wynikać z osłabienia po przebytych chorobach. W takim okresie warto pomyśleć o odpowiedniej suplementacji. Dobry będzie preparat zawierajacy podstawowe witaminy (C, z grupy B, D, E, A), składniki mineralne - takie jak magnez, wapń, żelazo, biotynę, a także wyciąg z korzenia żeń-szenia, który wzmacnia nasz organizm i dodaje energii. Warto pamietać, że lek taki  powinniśmy przyjmować rano, ze względu na jego działanie pobudzające.

Poniżej przedstawiam kilka wybranych preparatów, doskonałych na wiosenne przesilenie, dostępnych w Naszych Aptekach.

witaminy

Geriamoc

Żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne, tak dobrane by wzmocnić i utrzymać wydolność fizyczną, pomóc w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i przeciwdziałać zmęczeniu.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 30 kapsułek

witaminy

Vivita ENERGIA I OCHRONA

Suplement diety zawierający kompozycję 10 naturalnych składników (oliwki, eleuterokoka, czosnku, żeń-szenia) oraz witamin, które zestawione razem wspomagają siły witalne organizmu.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

witaminy

GIGAMAX GEE 50+

Preparat witaminowy zawierający 20 witamin i minerałów, żeń-szeń, luteinę, lecytynę oraz glukozaminę. Stanowi doskonałe uzupełnienie w podstawowe witaminy, a dodatkowo wspomaga wzrok, wzmacnia pamięć i koncentrację oraz poprawia kondycję stawów.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

Opakowanie: 30 tabletek

Dostępny również w wersji poniżej 50 roku życia (GIGAMAX GEE X 30 tabletek).

 

Zapraszamy do naszych Aptek

Tran z rekina *60 kapsułek
Tran z rekina *60 kapsułek Olej z wątroby rekina grenlandzkiego 500 mg

Cena: 9.99
Zawiera wysoką dawkę alkilogliceroli, skwalen oraz kwasy Omega-3:EPA i DHA, a także witaminę D. Wszystkie te składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, dzięki czemu wzrasta odporność organizmu przed wirusami i bakteriami.
Stosować 1 kapsułkę dziennie.


Tran z rekina *60 kapsułek
Tran z rekina *60 kapsułek
9.99
więcej informacji
Magnez B6 forte *30 kapsułek
Magnez B6 forte *30 kapsułek
4.99
więcej informacji
Hepa Life Forte *40 kapsułek
Hepa Life Forte *40 kapsułek
6.99
więcej informacji