Apteka Rodzinna

Promocja

9.99

Zdrowie całej rodziny

WZMOCNIJ SIĘ NA WIOSNĘ

Za nami okres grypy i przeziębienia, powoli robi się coraz cieplej, dni są dłuższe, a mimo to brakuje Ci energii...? Często właśnie na wiosnę dopada nas tzw. przesilenie wiosenne, które objawia się zmeczeniem, brakiem chęci do pracy, niezadowoleniem i rozdrażnieniem. Stan taki może być wynikiem niedostatecznej podaży witamin dla organizmu lub też wynikać z osłabienia po przebytych chorobach. W takim okresie warto pomyśleć o odpowiedniej suplementacji. Dobry będzie preparat zawierajacy podstawowe witaminy (C, z grupy B, D, E, A), składniki mineralne - takie jak magnez, wapń, żelazo, biotynę, a także wyciąg z korzenia żeń-szenia, który wzmacnia nasz organizm i dodaje energii. Warto pamietać, że lek taki  powinniśmy przyjmować rano, ze względu na jego działanie pobudzające.

Poniżej przedstawiam kilka wybranych preparatów, doskonałych na wiosenne przesilenie, dostępnych w Naszych Aptekach.

witaminy

Geriamoc

Żeń-szeń, witaminy i składniki mineralne, tak dobrane by wzmocnić i utrzymać wydolność fizyczną, pomóc w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i przeciwdziałać zmęczeniu.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie

Opakowanie: 30 kapsułek

witaminy

Vivita ENERGIA I OCHRONA

Suplement diety zawierający kompozycję 10 naturalnych składników (oliwki, eleuterokoka, czosnku, żeń-szenia) oraz witamin, które zestawione razem wspomagają siły witalne organizmu.

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie: 60 kapsułek

witaminy

GIGAMAX GEE 50+

Preparat witaminowy zawierający 20 witamin i minerałów, żeń-szeń, luteinę, lecytynę oraz glukozaminę. Stanowi doskonałe uzupełnienie w podstawowe witaminy, a dodatkowo wspomaga wzrok, wzmacnia pamięć i koncentrację oraz poprawia kondycję stawów.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

Opakowanie: 30 tabletek

Dostępny również w wersji poniżej 50 roku życia (GIGAMAX GEE X 30 tabletek).

 

Zapraszamy do naszych Aptek

Magnez B6 forte *30 kapsułek
Magnez B6 forte *30 kapsułek Zawiera 375 mg magnezu oraz 1,4 mg witaminy B6

Cena: 4.99
100% dziennej zalecanej dawki magnezu i witaminy B6 w jednej kapsułce. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zmniejszając uczucie zmęczenia. Poprawia także koncentrację oraz niweluje skutki stresu. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego, natomiast witamina B6 utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny oraz zapobiega skutkom jej niedoboru. Dodatek witaminy B6 korzystnie wpływa na wchłanialność magnezu.
Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę.


Tran z rekina *60 kapsułek
Tran z rekina *60 kapsułek
9.99
więcej informacji
Magnez B6 forte *30 kapsułek
Magnez B6 forte *30 kapsułek
4.99
więcej informacji
Hepa Life Forte *40 kapsułek
Hepa Life Forte *40 kapsułek
6.99
więcej informacji